motoger

Klocki hamulcowe przednie Opel GT

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT

Sprzedawcy części do Opel GT:

części używane poznań
części używane opel
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto części gliwice
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
gielda czesci
auto części poznań
części używane amerykańskie
części moto2
auto części
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
giełda części
auto części warszawa
moto2
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe

Cena Klocki hamulcowe przednie Opel GT Cena

Oferty części używanych samochodowych Opel GT i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Klocki hamulcowe przednie. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2025-01-22 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Klocki hamulcowe przednie do Opel GT i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Klocki hamulcowe przednie Opel GT 1.5 2003 pickup. Tanio Klocki hamulcowe przednie Opel GT 1.5 2003 pickup. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2004. Kasta tego samochodu to pickup i jest to auto producenta Opel. Ten model GT wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów klocki hamulcowe przednie . Wiedziałem jak to zamontować do Opel GT. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Opel GT. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W komisie samochodowym mówili że Opel GT W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel GT bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Opel GT. Jestem dumny z posiadania tego auta. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie klocki hamulcowe przednie do GT. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma klocki hamulcowe przednie. Kupione klocki hamulcowe przednie było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam klocki hamulcowe przednie. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Opel GT. Chyba będę na motoger musiał poszukać klocki hamulcowe przednie. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na motoger Opel GT. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu klocki hamulcowe przednie w Opel GT. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę klocki hamulcowe przednie do Opel GT. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio klocki hamulcowe przednie. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części klocki hamulcowe przednie. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Opel GT na części.  


KONTAKT

tanio Klocki hamulcowe przednie Opel GT

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Klocki hamulcowe przednie Opel GT Klocki hamulcowe przednie Opel GT
Copyright © 2025. MOTOGER.pl